Hizmetlerimiz 

Villa Temizliği

Mobirise

Ankara da Villa Temizliği hizmeti mi almak istiyorsunuz? Öyle ise kaliteli hizmet alabilmenizi sağlamaya çalışan en doğru adrestesiniz.
Villa temizliği hasas bir iştir. Çünkü bu ev de kendiniz ve aileniz oturmaktadır çok zamanınız burada geçmektedir.Bu sebeple hijyenik olması şarttır.
Hizmet almak için firmanın bu alanda uzman olması gerekir ki sizin ve ailenizin sağlığı ile oynamasın. Villa temizliği yapılırken bilinmeyen kimyasaları kulnmamak gerekir aksine bitkisel deterjanla temizlik yapmak daha mantıklıdır.
Kullanacağız bezler sürekli değiştirilmeli,özelikle mutfak temizliğinde sıfır bez ve kova kullanmak iyi olur.

Ofis, İş Yeri, Büro Temizliği

Mobirise

Büro temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir.
Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyasal ile temizlik teknikleri gerektirir.
Ayrıca büro temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.
Profesyonel olarak ofis iş yeri büro temizliği bir firması arıyorsanız sizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

İnşaat Sonrası Bina Temizliği

Mobirise

Özellikle inşaatı yeni bitmiş bina site gibi yerlerin inşaattan oluşan Moloz kalıntılarının ortadan kaldırılması, merdiven ve zeminlerde ki alçı izleri, sıva, boya ve kireç kalıntılarını temizlemek için profesyonel bir ekipten yardım almak gerekiyor. Cam kazıyıcılar ile camların temizlenmesi, boya ve alçı kalıntılarının uygun kimyasalla yumuşatılıp zemine zarar vermeden temizlenmesi moloz boya kireç toz pimapen etiketleri gibi bir çok temizliğinin yapılması gereken iş çıkmaktadır bu tarz temizlikler hem zor hemde profesyonel ekip ile yapılması gerekmektedir şirketimiz inşaat sonrası bina temizliğinde profesyonel ekibi ile binayı tamamen inşaat görünümünden çıkarıp tertemiz içine girilebilir bir yer haline getirmektedir uzman ekibimiz ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız. 

Built with Mobirise - Click now