Hakkımızda

HARİKA TEMİZLİK KURUMSAL
Apartman Temizliği, İnşaat sonrası Daire Temizliği, Ofis Büro Temizliği, Genel Temizlik İşleri Yapılır . 

1
Ankara'nın ilçe ve semtlerinde en uygun kaliteli temizlik işçilik fiyatları sunan, A'dan Z'ye tüm mekan ve yüzeylerin temizlik hizmetini veren Harika Temizlik müşterilerine hizmet vermektedir. Aldıkları hizmetten memnun olan müşterilerimiz daha sonraki temizlik işlerinde de tekrar bizlerle iletişime geçmektedirler. Her mekanı kendi yerimiz gibi itina ile temizliyor ve aldığımız ücreti hak etmeye çalışıyoruz . Harika Temizlik olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
2
Misyonumuz
Çıraklıtan ustalığa ustalıktan kendi işimize uzanan iş yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunca yıl ayakta kalmamızın tek nedeni müşterilerimize hep dürüst olmamız ve işimizin kalitesini her zaman ön planda tutmamızdan kaynaklanmaktadır.
3
Vizyonumuz
Kullandığımız temizlik malzemelerin kalitesinden yaptığımız işin kalitesine kadar her konuda titizlik ile çalışıp müşterilerimizin ödedikleri paranın hakkını fazlası ile vererek aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktayız. Temizlik işleri konusunda Ankara da aranan ve tavsiye edilen bir temizlik hizmet vereni olmanın gururu ile sizlerinde tüm temizlik işlerinizi yapmaya talibiz her işi kendi evimizin işi gibi özenerek yaptığımızı o nedenle sizlerinde bir müşteri değil ailemizden birileri olduğunuzu bilmenizi isteriz.

https://mobirise.com best site builder